Paweł Bączyk blog z fotografią i o fotografii509926408@wp.pl

Paweł Bączyk
“Podlaski Przełom Bugu 2017” – XXII Poplenerowa Wystawa Fotografii

Zapraszam do Galerii Fotografii FOKUS, 24 listopada 2017r. /piątek/ o godz. 18.00, na otwarcie XXII Poplenerowej Wystawy Fotografii “Podlaski Przełom Bugu 2017”.

 

 

24 listopada, w Galerii Fotografii FOKUS Miejskiego Ośrodka Kultury, odbędzie się wernisaż Poplenerowej Wystawy Fotografii „Podlaski Przełom Bugu 2017”. Na wystawie będzie można obejrzeć efekty pracy 35 fotografików podczas czerwcowego pobytu w Janowie Podlaskim.

 

„24 listopada, w Galerii Fotografii FOKUS Miejskiego Ośrodka Kultury, odbędzie się wernisaż Poplenerowej Wystawy Fotografii „Podlaski Przełom Bugu 2017”. Na wystawie będzie można obejrzeć efekty pracy 35 fotografików podczas czerwcowego pobytu w Janowie Podlaskim. Plenery fotograficzne „Podlaski Przełom Bugu” odbywają się od 1996 roku. Głównym organizatorem przedsięwzięcia jest Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach, a współorganizatorami Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych w Lublinie, Bialskie Centrum Kultury w Białej Podlaskiej, Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej i Fotoklub Rzeczypospolitej Polskiej – Stowarzyszenie Twórców. Należą one do najważniejszych imprez tego typu w kraju. Co roku do udziału w nich zapraszanych jest ok. 30 artystów z Polski, Ukrainy, Białorusi, Francji i Czech specjalizujących się w fotografii krajobrazowo-przyrodniczej. Na wystawie tradycyjnie już, obok przyrody i krajobrazów nadbużańskiego Podlasia, pokazane będą słynne na całym świecie janowskie araby, stara ginąca architektura oraz portrety mieszkańców regionu.” – MOK Siedlce NEWS

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

Dodaj komentarz

Archiwa
Kategorie
Flipboard Magazine Widget
View my Flipboard Magazine.